Marienbāde

putnu gaļas eksperts

Uzņēmums piedāvā augstvērtīgu un svaigu produkciju no rūpīgi atlasītiem ražotājiem Eiropā. “MARIENBĀDE” produkciju jau atzinīgi novērtējuši un iecienījuši pašmāju vadošie veikalu tīkli.

Grillhouse

gāzes grili

Mēs ne tikai tirgojam grilus, bet varam arī uzgrilēt kādā ballītē vai lielākā pasākumā.

Grilētāju Brālība

grila eksperti

Brālības mērķis ir popularizēt grilēšanas kultūru Latvijā un veicināt sabiedrības interesi par grilēšanu, kā lielisku brīvā laika pavadīšanas veidu draugu un ģimenes lokā.

Fille 2000

kokogles

Lielākais augstākās kvalitātes kokogļu ražošanas uzņēmums Baltijā darbojas eksporta jomā jau vairāk nekā 15 gadus, un šos gadus mūsu produkcijas kvalitāti ir novērtējuši elitārākie restorāni gan Francijā, gan Monako. Fille 2000 saviem klientiem piedāvā daudzveidīgus iepakojuma risinājumus, un ir spējīga pielāgoties jebkurām klienta vēlmēm un prasībām, kā arī mūsu firma piedāvā īslaicīgās klienta nopirktās produkcijas uzglabāšanu līdz 6 mēnešiem ar bezmaksas apdrošināšanu.

Oak`A BBQ

Grili, BBQ un kūpinātavas.

100% Latvijas uzņēmums, kura mērķis ir radīt preces un aksesuārus grila un bbq cienītājiem. Mūsu speciālisti ir izg;ājuši kvalifikācijas kursus BBQ dzimtenē Teksasā un mēs zinām kas vajadzīgs, lai jūsu grila svētki pārtaptu neaizmirstamā piedzīvojumā!

Kikkoman

dabiski raudzēta sojas mērce

Kikkoman sojas mērcei ir sena vēsture. Tā tiek pagatavota, dabiski raudzējot sojas pupiņas ar kviešiem, pievienojot sāli. Tās bagātīgais aromāts un garša ir piesātināta ar vairāk nekā 300 aromātiem, kas veidojas 6 mēnešu ilgā fermentācijas procesā.