Tauki atkal modē!

Iedomājies, ka vistas fileju vispirms ietin bekonā un tad cep lielā eļļas daudzumā. Vai arī cep ar sieru, pārlej ar treknu mērci un pārkaisa ar sīpolu čipšiem. Blogeriem, kuri filmē un izliek video instagramā, ir daudz sekotāju - no 50 tūkst. līdz pat 20 mln. Katru dienu viņi izliek jaunas bildes un video mērķējot uz amerikāņu un eiropiešu auditoriju.

 

 

Treknu un neveselīgu ēdienu receptes iekarojušas lielu popularitāti. Tās pārpublicē un saglabā sev ne tikai ēdienu blogeri un foodies kopienas, bet arī miljoniem parastu cilvēku. Tas viss notiek neskatoties uz kopējā veselīgā dzīvesveida, sporta un pareizā uztura modes tendencēm, ko atbalsta Amerika un Lielbritānija nu jau valstiskā līmenī.

 

Bildes ar burgeriem, steikiem ar bekonu un BBQ mērci, milzīgām tortēm, frī kartupeļiem ar majonēzi un vistas spārniņiem instagramā vienmēr savāca daudz laiku. Bet, kad parādījās iespēja izlikt 1 min. garu video, rullīši ar šāda veida ēdienu kļuva pat populārāki par zvaigžņu bildēm. Tagad konkurēt ar kaitīgo ēdienu var tikai kaķīšu bildes.

 

Vēlam veiksmi cīņā par figūru!